• Veľkonočný pozdrav

• 2 % z daní

Vážení rodičia a priatelia školy

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Finančné prostriedky budú použité na:

skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole

skvalitnenie vybavenia škol

Ak sa rozhodnete darovať nám 2% zo svojich daní z príjmu, stiahnite si tlačivo pre naše elokované pracovisko.

ĎAKUJEME !!!

• Svetový deň vody

22. marca si pripomíname Svetový deň vody. S deťmi sme sa rozprávali o dôležitosti tejto vzácnej tekutiny a o význame jej šetrenia. Pri príležitosti Svetového dňa vody sme sa obliekli do modrých tričiek. Na záver nás potešilo aj divadielko.

• Morena, morena ...

Vo štvrtok sme spolu s deťmi odprevadili unavenú pani Zimu a privítali pani Jar. Hodením Moreny do vody a zaspievaním pesničiek nás sprevádzala už aj pani Jar, pretože počasie nám dopriala v skutku krásne.

• Korčuliarsky výcvik

Deti z predškolských tried sa zúčastnili korčuliarskeho výcviku. Pod vedením skúsených trénerov zvládli deti základy korčuľovania. Najskôr museli zvládnuť ale padanie a vstávanie a postupne sa prepracovali aj ku kĺzaniu, brzdeniu a otočkám. Všetci si zaslúžia 1*.

• MAREC v našej MŠ

• KARNEVAL

Krajina zázrakov, v ktorej sa každý môže stať tým, čím chce.

• Povianočné prekvapenie

Dňa 5.2. sa staršie deti z našej MŠ zúčastnili premietania rozprávky Mavka: Strážkyňa lesa, ako odmena za víťazstvo v súťaži CVČ O najkrajšie ozdobený vianočný stromček.

• Aktualizácia údajov

Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované
  • Február v našej MŠ

• Predškoláci navštívili krypty

Vo štvrtok sa predškoláci v rámci témy Moje mesto vybrali spoznávať históriu Františkánskeho kostola. Milý pán sprievodca im porozprával o tom, čo všetko sa v kryptách nachádza, odpovedal aj na zvedavé otázky našich predškolákov. Po návšteve krýpt sme sa vybrali pozrieť ešte významné inštitúcie v našom meste, ako napr. budovu polície, pošty a synagógu.

• Z peňazí ZR bolo v roku 2023 pre deti zakúpené:

• Planetárium v našej MŠ

• Január v našej MŠ

• PRAJEME VÁM ŠŤASTNÉ A VESELÉ VIANOCE !

• Mikuláš v našej MŠ

• ĎAKUJEME !